GÜNDEM
07 Ara 2021 14:57 Son Güncelleme: 07 Ara 2021 15:07

Eczaneye ilaç almaya giden genç kız, döndüğünde anne ve babasını kanlar içinde buldu

Adana'nın Kozan ilçesinde evlerinde silahla öldürülmüş olarak kızları tarafından bulunan karı kocanın cenazesi, kadının vasiyeti üzerine eşinden ayrı yere defnedildi.

Eczaneye ilaç almaya giden genç kız, döndüğünde anne ve babasını kanlar içinde buldu
Haberi Dinle

Edinilen bilgiye göre olay, Ağlıboğaz Mahallesi'nde Özlem Hoşça annesine ilaç almak üzere eczaneye gitti.  Hoşça, eczaneden annesinin ilacını alarak döndüğü evde annesi Fatma Hoşça (55) ve babası Osman Hoşça'yı (75) kanlar içinde cansız bedenlerini buldu. 

Durumun polise bildirilmesinden sonra Kozan Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları ile olay yerinde savcı ve polis ekipleri detaylı inceleme yaptı. Hoşça çiftinin kesin ölüm nedenini, savcılık incelemesinin tamamlanmasının ardından belirlenecek.

Eczaneye ilaç almaya giden genç kız, döndüğünde anne ve babasını kanlar içinde buldu - Resim : 1

ÇİFT VASİYET ÜZERİNE AYRI YERLERDE TOPRAĞA VERİLDİ

Otopsi yapılan karı kocanın cenazeleri Ağlıboğaz Mahallesi Mezarlığına getirildi. Cenazelerin araçtan indirilmesinin ardından imam cenazelerin kime ait olduğunu bilmeyince tabutu açarak cenazelerin belirlenmesi ile cemaatle birlikte cenaze namazı kılındı. Helallik alınmasından sonra Fatma Hoşça’nın vasiyeti üzerine cenazeler ayrı yerlerde toprağa verildi.

 

Kaynak : İHA

Yorumlar