MEDYA
08 Oca 2019 09:59 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 09:28

Ece Erken Demet Akalın'ın bu hareketine çok kızdı

Ece Erken oğlu Eymen için açılan velayet davasına Demet Akalın'ın da dahil olmasına ateş püskürdü. Ece Erken, eski eşi Serkan Uçar ile oğlu Eymen'in velayetini almak için mahkemeye başvurdu.

Haberi Dinle

Ece Erken, eski eşi Serkan Uçar ile oğlu Eymen'in velayetini almak için mahkemeye başvurdu. Bu açıklamasının ardından bir zamanlar arkadaşı olan Akalın'ın Serkan Uçar'ın ailesini sosyal medyada takibe almasına çok sinirlendi. 

Ece Erken, Akalın'a "2 ay önce Serkan Uçar ve ailesi ağır sözler söyleyen Demet Akalın dün Serkan Uçar ve yengesi Güldeniz Uçar'ı sosyal medyadan takibe alıyor ve onlarla yazışıyor. Ben insanların bu kadar kötü olduğunu düşünemiyordum ama o kadar kötüler ki! Evladım söz konusu olmasa yine konuşmazdım. Demet Akalın'ın gerçek yüzü bu ama. Gülben Ergen ile kavga etti ilk işi Erhan Çelik'i takibe almak oldu.Erhan Çelik'in sözlerini paylaştı sayfasında" diye seslendi. 

ECE ERKEN HAKKINDA TEDBİR KARARI!

Ece Erken'in canlı yayındaki sözleri üzerine Demet Akalın, mahkemeden tedbir kararı çıkarttı. Karara göre Erken bir ay boyunca Akalın'a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunamayacak.

Yorumlar