KORONAVİRÜS
05 Ara 2020 18:54 Son Güncelleme: 05 Ara 2020 18:57

Dünya nüfusunu azaltma planı! "Bundan sonra virüs savaşları olacak"

2019 yılının sonunda Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı esir alan koronavirüs salgını etkisini devam ettirirken yazar Ali Kuzu tarafından 2015 yılında çıkarılan Rockefeller Ailesi Ölüm İmparatorluğu isimli kitapta adeta bugünlere ışık tutarak virüs savaşlarının yapılacağını söylediği ve dünya nüfusunun 2030 yılına kadar 2 milyar azaltma planına vurgu yaptığı bölümler dikkat çekti.

Haberi Dinle

Dünyanın başına bela olan ve Ölüm İmparatorluğu diye anılan Rockefeller Ailesinin dünyaya getirmek istedikleri Yeni Dünya Düzeniyle ilgili çarpıcı örnekleri anlatan yazar Ali Kuzu’nın 2015 yılında piyasaya sürdüğü Rockefeller Ailesi Ölüm İmparatorluğu isimli kitapta günümüze ışık tutacak çarpıcı örnekler var. 

VİRÜS SAVAŞLARI

Kitapta “Virüs Savaşları” adlı başlık altında bir ülkede öldürücü yapay bir virüsün geliştirileceğine dikkat çekildi. Devamında ise şu ifadeler yer aldı “Mekanik silahlar, tank, top gibi savaş silahları bundan sonra kullanılmayacak! Bundan sonraki savaşlar nükleer ve biyolojik savaşlar şeklinde olacaktır. Bir ülkede hazırlanan öldürücü yapay bir virüs geliştirip, kendi insanların da o virüse karşı dayanıklı hale getirdikten sonra, ele geçirmek istediği ülke topraklarına bu tehlikeli virüsü yayabilecektir.”

Yine kitapta Rockefeller Ailesi'ne bağlı siyasi analist olan Dr. John Coleman’ın hazırladığı rapora vurgu yapılarak dünya nüfusunun 2030 yılına kadar 2 milyar azaltma planına dikkat çekiliyor.

"DÜNYA NÜFUSU 3030 YILINA KADAR 2 MİLYAR AZALTILACAK"

“Milyonlarca insanı Öldürmek” başlıklı bölümde şu ifadeler yer alıyor, “İnsan hiç bu kadar şeytansı olabilir mi? Rockefeller Ailesi'ne bağlı siyasi bir analist olan Dr. John Coleman, enternasyonalistlerin Global 2000 Raporu'nun tibbi soykırım, 2030'a Kadar Dünya Nüfusunu 2 Milyar Azaltma Planı kürtaj, doğum kontrol hapları, kürtaj klinikleri, ötenazi intihar, homoseksüellik, sivil haklara karşı bakteri savaşları ve savaş yoluyla 2030 yılına kadar dünya üzerinden 2 milyar kişinin yok edilmesi ve nüfusta sıfır büyüme oranının yakalanması çağrısında bulunur.”

Yorumlar