MEDYA
09 Haz 2017 14:06 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 11:50

Deniz Seki köşeyi döndü!

Uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla yaklaşık üç yıl hapis yatan Deniz Seki’yi yoğun bir iş temposu bekliyor. Seki, kısa sürede yaptığı reklam anlaşması ve konserler sayesinde hatırı sayılır bir kazanç elde edecek.

Haberi Dinle

Uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla yaklaşık üç yıl hapis yatan Deniz Seki'yi yoğun bir iş temposu bekliyor. Seki, kısa sürede yaptığı reklam anlaşması ve konserler sayesinde hatırı sayılır bir kazanç elde edecek.

1 MiLYON LİRALIK REKLAM TEKLiFi

Deniz Seki'ye tahliye olur olmaz bir bankadan reklam filmlerinde oynaması için teklif geldi. Şarkıcıya reklam filmi için 1 milyon TL ödeneceği iddia edildi. Çekimlerine üç hafta sonra başlanacak filmin yönetmen koltuğunda da Nihat Odabaşı'nın oturacağı konuşuluyor.

ÇİLEHANE DARPANEYE DÖNÜŞTÜ

Seki, yoğun konser programıyla da tutuklu kaldığı günlerin acısını çıkaracak. Seki'nin özel geceler hariç kasım ayına kadar imzaladığı 11 konser anlaşması var. Şarkıcı hazırlıklarına başladığı albüm çalışmasıyla da rekor kırmayı hedefliyor.

Deniz Seki'nin yerine Eda oynamıştı

Seki, cezaevine girmeden önce bir bankayla reklam filminde oynaması karşılığında 250 bin TL'ye anlaşmış ancak tutuklanınca anlaşma fes edilmişti. Reklam filminde o dönem Seki'nin yerine Eda Taşpınar'a rol verilmişti.

Deniz Seki'nin konser takvimi

5 Ağustos Cumartesi- İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu

13 Ekim Cuma- İzmir Açıkhava Tiyatrosu

14 Ekim Cumartesi- Antalya Açıkhava Tiyatrosu

15 Temmuz, 12 Ağustos, 2 Eylül, 27-28 Ekim, 9-11 Kasım Kıbrıs (Çeşitli otellerde sahne alacak)

26 Ağustos Ankara (Otelde sahne alacak)

ETİKETLER
#deniz seki
Yorumlar