GÜNDEM
29 Haz 2022 11:47 Son Güncelleme: 29 Haz 2022 15:52

Demir yumruk operasyonu sonrası o cinayet yeniden gündemde!

Aralarında Erol Evcil'in de bulunduğu 310 kişinin gözaltına alındığı Demir Yumruk Operasyonu, 4 yıl önce Kayseri'de işlenen bir cinayeti de tekrar gündeme getirdi.

Demir yumruk operasyonu sonrası o cinayet yeniden gündemde!
Haberi Dinle

2 Ağustos 2018'de Hüseyin Eryılmaz'ın (dünkü operasyonun hedefindeki suç gruplardan Eryılmazlar'ın liderlerinden) villasında özel güvenlik olarak çalışan bir kişi gece saatlerinde kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından açılan pompalı tüfek ateşi sonucunda öldürülmüştü.

ŞÜPHELİ EVCİL

Demir tüccarlığı yapan Hüseyin Eryılmaz ile o dönem hapiste bulunan Erol Evcil arasında husumet olduğu ve bu cinayetin de Evcil grubunun Eryılmaz'ı hedef alması sonrası Erol Evcil'in adamları tarafından işlendiği iddialar arasında bulunuyor.

OLAY NASIL GERÇEKLEŞMİŞTİ?

2 Ağustos 2018'de Kayseri Melikgazi ilçesine bağlı Erenköy mahallesi Şehit Komandolar Caddesi üzerinde bulunan Hüseyin Eryılmaz'ın villasında özel güvenlik olarak çalışan Sami Y. (41), gece saatlerinde açılan pompalı tüfek ateşi sonucunda öldürülmüştü.

İhbar üzerine sevk edilen sağlık ekipleri, vücuduna isabet eden saçmalardan dolayı ağır yaralanan Sami Y.'nin hayatını kaybettiğini belirlemişti.

 

 

Yorumlar