25 °c

Davutoğlu AK Parti’yi kutladı, Erdoğan’ı yok saydı

Yeni parti iddiaları ile gündemde olan eski Başbakan Davutoğlu, AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü için tebrik mesajı yayınladı. Davutoğlu, "Samimiyetlerine genel başkanlığımda şahit olduğum isimsiz kahramanları tebrik ediyorum" dedi.

Davutoğlu AK Parti’yi kutladı, Erdoğan’ı yok saydı
14/08/2019 16:27 - Güncelleme : 14/08/2019 16:17

Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olduktan sonra Başbakanlık ve genel başkanlığa taşıdığı ilk isim olan ve yeni parti kuracağı konuşulan Ahmet Davutoğlu, AKP'nin 18'inci yılı için Twitter'dan bir mesaj paylaştı. Davutoğlu, Başkan Erdoğan’ı yok sayarak verdiği mesajda "Samimiyetlerine genel başkanlığımda şahit olduğum isimsiz kahramanları tebrik ediyorum" dedi.

AKP'nin, Erdoğan liderliğindeki "Erdemliler Hareketi" ile 2001 yılında siyaset sahnesinde yerini almasının üzerinden 17 yıl geçti.

AKP'liler tarafından 18 yaş vurgulu kutlama mesajlarının yayımlandığı bugün, dikkati çeken bir mesaj da eski Başbakan Davutoğlu'ndan geldi. Davutoğlu’nun mesajında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a vurgu yapmaması dikkat çekti. Davutoğlu Twitter'dan paylaştığı mesajda şunları kaydetti:

"Milletimizin özgürlük, adalet, kalkınma beklentilerini karşılamak üzere yola çıkan AK Parti 18 yılını doldurdu. Yapılan hizmetlerin, vesayetle mücadelenin, vizyoner bakışın aktörlerini ve samimiyetlerine genel başkanlığımda şahit olduğum isimsiz kahramanları tebrik ediyorum."

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.