SPOR
01 Mayıs 2018 22:52 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 10:29

Cyle Larin: Buz hokeyciydim, futbolcu oldum

Beşiktaş'ın ara transfer döneminde Amerika'dan transfer ettiğini Kanadalı golcü Cyle Larin, Beşiktaş'ın yayın organına özel açıklamalarda bulundu.

Haberi Dinle

Kara Kartal’ın ara transfer döneminde Orlando City’den kadrosuna kattığı Cyle Larin, Beşiktaş Dergisi’nin Mayıs sayısına konuştu. Kanadalı futbolcu, “Buz hokeyciydim aslında. Büyüyünce bir futbolcu olacağımı düşünmemiştim. Altyapıda oynamaya başlamam da tesadüfi oldu. Bir arkadaşımın babasının tavsiyesi sonrasında futbola başlamış oldum” dedi.

'Futbolcu olacağımı düşünmemiştim' 

Buz hokeyciydim aslında. Büyüyünce bir futbolcu olacağımı düşünmemiştim. Ama maçları izlerdim. Yani futbolu severdim. Altyapıda oynamaya başlamam da tesadüfi oldu. Bir arkadaşımın babasının tavsiyesi sonrasında futbola başlamış oldum. 

Atiba ağabeylik yapıyor 

Atiba ile daha Kanada Milli Takımı'na girmeden önce ahbaplığımız oluşmuştu. Ortak arkadaşlarımız vardı önceden. Burada ve Kanada Milli Takımı'nda bana ağabeylik yapıyor. Milli takımda çok yakınlaştık. Burada da arkadaştan öte, aile gibi olduk. 

'Golü bulunca çok rahatladım' 

Her forvet gol atmak ister. Benim de üzerimde hafiften bir baskı oluşmaya başlamıştı, bir an evvel bir gol atsam diye içimden geçiriyordum. Golü bulunca çok rahatladım. 

Cyle Larin bu sezon Beşiktaş forması ile çıktığı 1 karşılaşmada 1 gollük performans gösterdi.

Yorumlar