MEDYA
25 Mayıs 2017 12:42 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 07:46

"Cumhurbaşkanımızın sözü var, nikah şahidim olacak''

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a geçtiğimiz yıl evleneceğine dair söz veren ünlü şarkıcı Alişan, Eda Erol ile ilk kez objektiflere poz verdi. Eda Erol'la gece gezmesine çıkan Alişan: "Cumhurbaşkanımız düğünümüz olunca şahidimiz olacak" dedi.

Haberi Dinle

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği sözü tuttuğunu anlatan şarkıcı Alişan, ''Son 15 gün kala Allah Eda'yı karşıma çıkardı. Cumhurbaşkanımızın sözü var, nikah şahidim olacak'' açıklamasını yaptı.

Eda Erol nasıl tanıştıklarını anlattı

Alişan ve sevgilisi Eda Erol, önceki akşam Etiler Gürkan Şef çıkışı basına ilk kez birlikte poz verdi.İlk kez birlikte görüntülendikleri için çok heyecanlı olduklarını söyleyen Eda Erol, ''İlişkiniz nasıl başladı?'' sorusuna, ''Ders çalışırken karşıma Alişan çıktı. Asosyal biriyim, tüm zamanımı evde geçiririm. Esra (Erol) ablamla konuşmuşlar. Ablam, 'Sana paravan kurup, görüştüreceğim sizi' dedi ve o şekilde başladı'' yanıtını verdi.

''Bayramdan sonra inşallah istemeye gideceğiz"

Geçen ay ailelerin tanıştığını söyleyen Alişan, ''Bayramdan sonra inşallah istemeye gideceğiz. Düğün için hemen organizasyonlara başlayacağız'' şeklinde konuştu.

Yorumlar