MEDYA
24 Şub 2020 09:41 Son Güncelleme: 24 Şub 2020 09:44

Çukur'da Yamaç'tan şok karar!

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un merakla beklenen 89. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Çukurlu gencin beklenmedik tepkisiyle Yamaç’ı şaşırttığı tanıtımda Damla, hamile olduğunu Cumali’ye söylüyor. Mahsun ve Remzi kavgası heyecanı yükseltirken Vartolu, Saadet’in karşısına çıkıyor. Cumali ortalığı savaş alanına çevirirken Yamaç ve Çağatay’ın el sıkıştığı anlar merak uyandırıyor. Çağatay'ın "Doğru yolu bulacağını biliyordum" sözleri dikkat çekiyor.

Haberi Dinle

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 24 Şubat Pazartesi ekrana gelecek olan 3. sezon 22. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı.

Yamaç, Çağatay’ın hamleleri ile iyice çıkmaza giren Çukur’u yeniden toparlamak için Cumali ve Selim’i de yanına alarak mahalleye dönecek. Çukur yeni bölümde mahalleyi yeniden eski günlerine döndürmek isteyen Yamaç'ın planı herkesi şaşırtacak. Yamaç, düşman olduğu Çağatay Erdenet ile anlaşma yoluna gidecek. 

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Selim, Çukur’daki para sıkıntısını çözmek için iş arayışına girerken Yamaç ve Vartolu da dağılan ailenin bütün parçalarını bir araya getirmeye çalışacak.

Azer ve Karaca arasındaki yakınlığı fark eden Fadik, soluğu Sultan’ın yanında alacak. Karaca zor bir seçim yapmak zorunda kalacak.

Uzun zaman sonra evine dönen Vartolu, Sultan’a babasının katili konusunda hesap vermek zorunda kalacak. Damla’nın, Cumali’ye vereceği sürpriz haber büyük bir heyecan yaratacak.

Yorumlar