MEDYA
13 Oca 2020 09:37 Son Güncelleme: 13 Oca 2020 09:41

Çukur'da ortalık karışıyor! Yeni savaş...

Çukur yeni bölümde, Çağatay Erdenet’in Yamaç’a “Ben müttefiklerime bunlardan birer tane veririm. Güzel işbirliğimizin nişanesi olsun diye ve tabii beni hatırlamaları için!” diyerek altın uzatması dikkat çekiyor. Mahsun ile yeni bir plan yapan Yamaç, “Bütün İstanbul’un duyacağı bir patlama” sözleriyle yaklaşan fırtınanın sinyallerini veriyor.

Haberi Dinle

Çukur’un 13 Ocak Pazartesi ekrana gelecek olan 83. yeni bölümünün 2. fragman yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde Mahsun Yamaç’ı, Çağatay konusunda uyarıyor. Cumali ise Azer’in evinde kalan Karaca’yı geri getirmek için harekete geçiyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur’un 13 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelecek 3. sezonun 16. bölümünde Çağatay Erdenet’in oyuna girmesiyle birlikte kartlar yeniden dağıtılacak. Yamaç’ın Çağatay karşısında ne yapacağı merak konusuyken Yamaç’tan önce davranan Azer herkesi şaşırtacak.

Gizemli Erdenet ailesini en iyi tanıyan Efsun, Çağatay’ın sürpriz ziyaretiyle köşeye sıkışacak.

Bir yandan yeni düşmanlarıyla baş etmenin yolunu arayan Koçovalılar bir yandan da Karaca’yı Azer’in evinden almaya çalışan Cumali’yi sakinleştirecek.

Karaca’nın Cumali’nin karşısında durduğu anlar nefesleri kesecek. Vartolu’nun Türkiye’ye dönmeye çalışırken tanıştığı bir isim geçmişle ilgili yeni sorular doğuracak.

Yorumlar