GÜNDEM
04 Mayıs 2021 14:50 Son Güncelleme: 04 Mayıs 2021 14:50

Challenge (meydan okuma) nedir, ne demek?

Challenge ne demek? Sosyal medyada sık sık kullanılan challenge kelimesinin anlamı merak ediliyor. Meydan okuma olarak tanımlanan challenge popüler olmuş durumda. Son günlerde ünlüler tarafından paylaşılan 20'li yaşlar challenge ise herkesin dikkatini çekiyor. İşte challenge ve 20'li yaşlar challenge akımı ile ilgili ayrıntılar.

Haberi Dinle

20'li yaşlar challenge. Challenge trendlerine bir yenisi daha eklendi. Twitter ve Instagramda20'li yaşlar challenge etiketiyle yapılan paylaşımlar çok sayıda beğeni ve yorum alıyor. Ünlüler kadar siyasetçiler de '20'li yaşlar challenge' akımına katıldı.

CHALLENGE NE DEMEK?

İngilizce bir kelime olan challenge, Türkçe karşılığı meydan okuma olarak çevriliyor. Sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte popüler olan challenge akımında bir fotoğraf ve video paylaşılarak başka bir kişiye meydan okunuyor. O kişi de paylaşım yaparak başka bir kişiye meydan okuyor. Son günlerde popüler olan 20'li yaşlar challenge akımında herkes 20'li yaşlardaki fotoğraflarını paylaşarak meydan okuma gerçekleştiriyor.

Yorumlar