MEDYA
18 Nis 2019 11:03 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 14:32

Cem Yılmaz'dan İmamoğlu'na Twitter üzerinden mesaj

Komedyen Cem Yılmaz, dün mazbatasını alarak İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı görevine başlayan Ekrem İmamoğlu'na Twitter üzerinden mesaj gönderdi.

Haberi Dinle

Komedyen Cem Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Twitter'dan mesaj gönderdi.

"Sayın Ekrem İmamoğlu başkanımızı tebrik ediyor, İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum" diyen Yılmaz, şöyle devam etti:

"Allah'a şükür belediyeden abi bi konser, abi bizim bi tarla işi vardı, abi bizim ruhsat işi noldu gibi derdi olan biri değilim. Hiç olmadım. Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım."

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="tr"><p lang="tr" dir="ltr">Sayın <a href="https://twitter.com/ekrem_imamoglu?ref_src=twsrc%5Etfw">@ekrem_imamoglu</a> başkanımızı tebrik ediyor,İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum,Allaha şükür belediyeden abi bi konser abi bizim bi tarla işi vardı abi bizim ruhsat işi noldu gibi derdi olan biri değillim:) hiç olmadım..Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım.</p>&mdash; Cem Yılmaz (@CMYLMZ) <a href="https://twitter.com/CMYLMZ/status/1118771275986546688?ref_src=twsrc%5Etfw">18 Nisan 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Yorumlar