MEDYA
10 Haz 2017 15:49 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 07:47

"Cem Yılmaz ile kırgınlık oldu, kabahatlerim var herhalde"

MFÖ'nün karizmatik solisti Mazhar Alanson, Burası Haftasonu programında Oylum Talu'nun konuğu oldu. Programda merak edilen soruları yanıtlayan Mazhar Alanson Cem Yılmaz ile yeni bir filmde rol alıp almayacağına yönelik soruya da çarpıcı yanıt verdi.

Haberi Dinle

Cem Yılmaz’ın Her Şey Çok Güzel Olacak filminin 20’nci yılı için 40 dakikalık bir proje düşündüğünü ve okuduğunu söyleyen Mazhar Alanson, sözünü ettiği kırgınlığı şöyle ifade etti: "Cem Yılmaz ile kırgınlık oldu, kabahatlerim var heralde".

Ardından da bu kırgınlığın ciddi bir şey olmadığını, “Küçük bir şeyden olmuştur, ciddi bir şey değildir” sözleriyle dile getirdi.

"Cem’in büyükler için yaptığı filmlerde oynamayı seviyorum"

Cem Yılmaz’ın sinemacılığını öven Mazhar Alanson, şu ifadeleri kullandı:

“Cem’in büyükler için yaptığı filmlerde oynamayı seviyorum. O da çok büyük gişe getirmiyor. Karlı olduğu için hala kamerayı yere indiremedi. Uzayda dolaştırıyor. Sanırım onun gişesi daha fazla. Çok ince espriler koyuyor, Anadolu o yüzden Recep İvedik gibi algılayamıyor. Çok zeki… Sonra İftarlık Gazoz nefis, iki kez seyrettim. Çok sevdim oyunculuğunu. Filmlerini bir daha seyrettim. Bazı kimseler için bir numara büyük. Şener Şen ile çektiği film de çok güzel. Artık Cem’in Türk Sineması'nda bir yeri var. Çektiği filmlerle Antalya’da falan Türk filmlerine yaptığı katkıdan dolayı ödül verilmeli artık”

Cem Yılmaz Her Şey Çok Güzel Olacak filminin 20. yılına özel hazırlık yaptığını Twitter hesabından şöyle duyurmuştu:

Yorumlar