DÜNYA
17 Şub 2016 13:27 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 02:17

Cani baba oğlunun boğazını keserek öldürdü

Azerbaycan'ın Beyleqan şehrinde yaşayan baba Zahid İ., 6 yaşındaki oğlunu Ümit'in boğazını keserek öldürdü. Oğlunu öldürmesinin nedeninin oğlunu annesine vermek istememesi olduğu belirtildi.

Haberi Dinle

Azerbaycan'ın Beyleqan şehrinin Yukarı Kebirli köyünde yaşayan baba Zahid İ. birinci sınıf öğrencisi altı yaşındaki oğlunu boğazını keserek öldürdü. İsgenderov'un, altı yaşındaki oğlu Ümit'i öldürmesinin nedeninin oğlunu annesine vermek istememesi olduğu belirtildi.

OLAY YERİNDEN KAÇTI

Altı yaşındaki oğlu Ümit'in boğazını kesen baba, daha sonra kardeşine telefon açarak bu konuda bilgi verdi. Kendisi ise olay yerinden kaçtı. Zahid İsgenderov kısa bir süre sonra polis memurları tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

KAYINPEDERİYLE ARALARINDA CİDDİ TARTIŞMALAR OLDU

Katilin kardeşi Vahid İsgenderov musavat.com internet sitesine yaptığı açıklamada olayın oluş sebebini açıkladı. Vahid İsgenderov'un verdiği bilgilere göre, cinayete kardeşi ile kayınpederi ve eşi arasında son günlerde yaşanan tartışmalar sebep oldu. Zahid İsgenderov oğlunu annesine vermek istemiyordu. Hatta bu yüzden birkaç kez kayınpederi ile aralarında ciddi tartışmalar oldu. Baba İsgenderov yaşındaki oğlu Ümit'in boğazını kestikten sonra kardeşine telefon açarak oğlunu öldürdüğünü söyledi ve yerini tarif ederek gelip oradan almasını istedi.

GENİŞ ÇAPLI SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayla ilgili Beyleqan Bölge Savcılığı tarafından geniş çaplı soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Yorumlar