SPOR
06 Kas 2017 16:31 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 12:14

Çakır'a büyük onur! O maç için ismen davet edildi

Cüneyt Çakır, Almanya Futbol Federasyonu'nun özel daveti ile Almanya ile Fransa arasında oynanacak dostluk maçını yönetecek. TFF resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, FIFA kokartlı...

Haberi Dinle

TFF resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır, Almanya Futbol Federasyonunun ismen daveti ile 14 Kasım 2017 Salı günü oynanacak olan Almanya-Fransa dostluk maçını yönetecek.

Almanya'nın Köln şehrindeki RheinEnergie Stadyumu'nda oynanacak ve TSİ 22.45'te başlayacak müsabakada, Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Hüseyin Göçek olacak. denildi.

İsveç - İtalya maçını da Çakır yönetecek

Daha önce de açıklandığı gibi Cüneyt Çakır, İsveç ile İtalya takımları arasında 10 Kasım 2017 Cuma günü oynanacak olan FIFA Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri Play Off müsabakasını da yönetecek.

İsveç'in Stockholm şehrindeki Friends Arena'da TSİ 21.45'te başlayacak müsabakada, Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Hüseyin Göçek olacak.

ETİKETLER
#Cüneyt Çakır
Yorumlar