MEDYA
14 Eki 2021 11:46 Son Güncelleme: 14 Eki 2021 11:47

Bülent Ersoy, Mustafa Keser'e dava açtı

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, Benzemez Kimse Bize adlı programı birlikte sunduğu eski partneri Mustafa Keser'e dava açtı. Yayın hayatına başladıktan iki bölüm sonra kaldırılan Benzemez Kimse Bize programında partner olan Mustafa Keser ve Bülent Ersoy arasında sular durulmuyor.

Haberi Dinle

Mustafa Keser'in Ersoy'a 'Seni diva değil, divan yaparlar' açıklaması dikkat çekmişti. Ersoy ise bir magazin programına bağlanarak Keser'in sözlerine 'Oturduğum koltuk ona battı. Zaten program, benim programımdı.' diyerek yanıt vermişti.

Hürriyet'in haberine göre; Bülent Ersoy, çok geçmeden harekete geçti ve Mustafa Keser'e avukatı Serkan Toper aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak kendisine hakaret ettiği ve kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla 1 Liralık manevi tazminat davası açtı. Dilekçede şu ifadeler dikkat çekti: Mesleğine ve sanatına uzanan bu saldırı müvekkili derinden yaralamıştır. Davalının haksız açıklamaları nedeniyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan müvekkil, iç dünyasında bir travma yaşamış, elem ve üzüntü duymuştur. Müvekkilin toplum önünde itibarı sarsılmıştır.

Yorumlar