12 °c

Brad Pitt içkiyi bıraktı Angelina Jolie boşanmaktan vaz mı geçti?

Evlilikleri çatırdayan ünlü yıldız Angelina Jolie ve Brad Pitt, 11 ay önce evlerini ayırıp ayrı yaşamaya karar aldılar. Ama çiftin boşanma konusunda adım atmadığı ortaya çıktı.

Brad Pitt içkiyi bıraktı Angelina Jolie boşanmaktan vaz mı geçti?
10/08/2017 14:27 - Güncelleme : 08/04/2019 10:06

US Weekly'ye konuşan bir kaynak, 11 ay önce  evlerini ayıran Angelina Jolie ve Brad Pitt’in  evliliklerini sona erdirmek için dava açmadığını iddia etti.

 Jolie ve Brad Pitt’e yakın kaynak:" Çift boşanmak için şu ana kadar herhangi bir adım atmadı. Ayrılıklarının üzerinden aylar geçmesine rağmen boşanma davası konusunda en ufak bir girişimde bulunmadıla,  Jolie ve Pitt bu konuda ileride de herhangi bir adım atmayacak gibi görünüyor” dedi.

53 yaşında ki ünlü aktör  Barad Pitt GQ Stiliyle yaptığı samimi açıklamalarda, “Ayrılıktan bu yana Arkadaşlarımla bir gece bile dışarı çıkmadım ve ağzıma bir damla içki koymadım. Ailemden uzaklaşmam beni çok etkiledi. Yaşadığımız birçok sorunun nedenin içki olduğunu biliyorum” dedi.

Ayrıca Miror Online göre, Brad Pitt’in ayrılık sonrası içkiyi bıraktığı, bu yüzden Angelina Jolie’nin boşanma konusunda ısrarcı olmadığını yazdı.

 

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.