YAŞAM
07 Tem 2022 18:47 Son Güncelleme: 07 Tem 2022 18:49

Bedava çıkan dondurması verilmeyen çocuktan Mansur Yavaş'a mektup

Dondurmasından bedava çıkmasına rağmen markete gidip istediğinde kendisine verilmediğinden şikayet eden Ilgın isimli çocuk, konuyla ilgili ABB Başkanı Mansur Yavaş'a bir mektup yazdı. Çocuğun mektubu Mansur Yavaş'ın yazdığı cevap, sosyal medyada çok konuşuldu.

Bedava çıkan dondurması verilmeyen çocuktan Mansur Yavaş'a mektup
Haberi Dinle

Aldığı dondurmadan bedava çıkan ama gittiği bakkalda bedava dondurması verilmeyen Ilgın isimli çocuğun, konuyu Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş'a taşıması sosyal medyada gündem oldu.

Ilgın isimli çocuk, markete gidip üzerinde "bedava" yazan çubuğu gösterip dondurmasını istediğini fakat kendisine dondurmanın verilmediğini anlattığı ve duruma sitem ettiği mektubu ABB Başkanı Mansur Yavaş'a gönderdi. "Galiba çocukları kandırmak istiyorlar diye bir üzüntü kapladı" diyen Ilgın, Yavaş'tan bu sorunu çözmesinde yardımcı olmasını istedi.

m.jpg

YAVAŞ YANIT VERDİ

Ilgın'ın sorununu dile getirdiği mektuba Mansur Yavaş'tan da yanıt geldi. Yavaş, mektubunda "Yaşadıklarını okudum, senin gibi ben de üzüldüm. Bu sorunu çözebilmek için elimden pek bir şey gelmese de bayram öncesi sana küçük bir sürpriz yapmak istedim" dedi ve annesine ulaştığını belirterek resim yapmayı sevdiğini öğrendiğini, bu sebeple kendisine boya kalemi gönderdiğini ifade etti.

22.jpg

 

Yorumlar