GÜNDEM
23 Nis 2020 18:40 Son Güncelleme: 23 Nis 2020 18:42

Sağlık Bakanı Koca'dan güldüren 'küçük bilim kurulu' paylaşımı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle oluşturulan Bilim Kurulu'nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle çocuk üyelerce toplandığı bir video paylaştı. Çocukların salgınla mücadelede uyulması gereken tedbirleri dile getirdiği videoda, Bakan Fahrettin Koca'nın bir görevliye "bana yaklaşma" sözlerine de mizahi biçimde yer verildi.

Haberi Dinle

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle oluşturulan Bilim Kurulunun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle çocuk üyelerce toplandığı bir video paylaştı. 

Bakan Koca'nın sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, "Genç Bilim Kurulu üyelerimiz, video konferansla bir araya geldi" başlığı kullanıldı.

Koca ve Bilim Kurulu üyesi akademisyenlerin çocuklarca canlandırıldığı videoda, Bilim Kurulunun önceki toplantılarının birinde Bakan Koca'nın bir görevliye "bana yaklaşma" sözlerine de mizahi biçimde yer verildi.

Videoda, Bilim Kurulu üyesi çocuklar, salgınla mücadelede uyulması gereken tedbirleri dile getirip, vatandaşlara evde kalmaları uyarısını yineledi.

 

Kaynak : AA

Yorumlar