13 Şub 2024 10:37 Son Güncelleme: 13 Şub 2024 11:22

Bahçeli grup toplantısında açıklamalarda bulundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bahçeli: Osmanlı İmparatorluğu devletin adıdır. Milletin adı da Türk'tür. Türklüğe karşı bin yıllık sinmiş kin ve nefret bugünkü CHP yönetimini görünce yeniden doğrulmuştur. Eskişehirli vatandaşlarım böylesi kötü ve köhne zihniyeti hak etmiyor. Büyükerşen'in aklında ne varsa diline yansımıştır.

Bahçeli grup toplantısında açıklamalarda bulundu
Haberi Dinle

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar ise şöyle:

"Tarihe bakmadan atılacak her adımın yapılacak her hamlenin kuşaklar arasında kopukluklar yapacağını düşünüyorum. Anadolu coğrafyasının vatan olması her şeyden evet milli birlik ve kardeşlikle ortaya çıkmıştır.

24 yıl önce 100.yılla sözleşme yaparken Türk devrinin ve Türk yüzyılının hayalini kurduk. 55.yıl dönümü münasebetiyle Ankara'da düzenlediğimiz toplantı muhteşem bir havada geçmiştir. 55 yıl yürektir yükseliştir. 55 yıl şereftir, şeriftir ve şehadettir. Tuzak kurdular karalamalar attılar şükürler olsun hayalleri kabusa döndü. Bu dava kutludur. Hakkın ve halkın davasını sekteye uğratacak bir alçak henüz doğmamış doğması da beklenemez. Ülkücü doğduk ülkücü yaşadık ecel kapıyı çaldığında can emaneti ülkücü olarak teslim edeceğiz.

Partimiz tam 55 yıldır gücünü milletten alan siyasal bir düşünce hareketidir. Millet olmakla milli devletler doğmuştur. Milliyetçilik bu gerçeğin şuurla kavranmasıdır. "

"MİLLİYETÇİLİK GERÇEĞİN ŞUURLA KAVRANMASIDIR" 

24 yıl önce 100.yılla sözleşme yaparken Türk devrinin ve Türk yüzyılının hayalini kurduk. 55.yıl dönümü münasebetiyle Ankara'da düzenlediğimiz toplantı muhteşem bir havada geçmiştir. 55 yıl yürektir yükseliştir. 55 yıl şereftir, şeriftir ve şehadettir. Tuzak kurdular karalamalar attılar şükürler olsun hayalleri kabusa döndü. Bu dava kutludur. Hakkın ve halkın davasını sekteye uğratacak bir alçak henüz doğmamış doğması da beklenemez. Ülkücü doğduk ülkücü yaşadık ecel kapıyı çaldığında can emaneti ülkücü olarak teslim edeceğiz. Partimiz tam 55 yıldır gücünü milletten alan siyasal bir düşünce hareketidir. Millet olmakla milli devletler doğmuştur. Milliyetçilik bu gerçeğin şuurla kavranmasıdır. 

ALPER GEZERAVCI AÇIKLAMASI 

Yaklaşık 3 haftalık uzay görevinden Alper Gezeravcı ile övünmemiz millet olma halinin mümtaz bir sonucudur. Bu vesile ile Alper Gezeravcı kardeşimize hoşgeldiniz diyorum. Dünyayı Türkçe okumanın yanında artık uzaya da Türkçe yaklaşmanın vakti gelmiştir. Bugünün yağlı boyası yarınların paha biçilmez bir tablosudur. " 

"CHP'NİN DEM'LENMESİ ÇAYIN DEMLENMESİ GİBİ DEĞİLDİR" 

Özgür bey çayı demli de sevip sevmediğimizi sormuş. Çayı severiz ve sağlık açısından doktorların tavsiyesine uyarak açık olursa daha da çok severiz. Özgür bey maşallah ayakkabı mağazası gibisiniz. Sizde her ayağa uygun bir numara olduğunu görüyoruz. Demli çay baş göz üstüne ama DEM'lenmiş bir siyasete her zaman hayır demeyi sürdüreceğiz. CHP'nin demlenmesi çayın demlenmesi gibi değildir. 

"DEM'İN AYAK OYUNLARI HİÇBİR İŞE YARAMAYACAKTIR" 

CHP DEM'in yani PKK'nın çekim alanına girmiştir. Kirli ilişki ağları uyanık her kesin dikkatinden kaçmayacaktır. DEM'in özellikle İstanbul'da yaptığı ayak oyunları hiçbir işe yaramayacaktır. 

BÜYÜKERŞEN'İN SÖZLERİNE TEPKİ 

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in eğer akli melekeleri gitmemişse gündeme bomba gibi düşen aşağılık sözleri CHP'nin özetidir. Osmanlı İmparatorluğu devletin adıdır. Milletin adı da Türk'tür. Türklüğe karşı bin yıllık sinmiş kin ve nefret bugünkü CHP yönetimini görünce yeniden doğrulmuştur. Eskişehirli vatandaşlarım böylesi kötü ve köhne zihniyeti hak etmiyor. Büyükerşen'in aklında ne varsa diline yansımıştır. " 

"TÜRKİYE VE MISIR'IN ÇÖZEMEYECEĞİ HİÇBİR SORUN YOKTUR" 

Sayın Cumhurbaşkanımızın Mısır Cumhurbaşkanı ile yarın yapacağı görüşme bölge barışına katlı sağlayacak önemli bir ziyarettir. Türkiye ve Mısır'ın beraberce çözemeyeceği bir sorun yoktur. Cepheleşmenin hiçbir bir ülkeye yararı olmayacaktır. 

İSRAİL'İN GAZZE'DEKİ SALDIRILARI 

Gazze'de 28 bin Filistinli katledildi. Kalıcı barış derhal tesis edilmeli. Filistin'in güvenliği Türkiye'nin güvenliğidir. " 

ETİKETLER
#MHP #bahçeli
Yorumlar