DÜNYA
30 Nis 2021 20:44 Son Güncelleme: 30 Nis 2021 20:58

BAE evlilik dışı ilişkilere izin verdi

İsrail'in uydusu gibi hareket eden Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) icraatları "yok artık" dedirtmeye devam ediyor. İsrail ile normalleşerek Müslümanların tepkisini çeken BAE, şimdi de evlilik dışı birlikteliklere izin verdi.

Haberi Dinle

Birleşik Arap Emirlikleri, Müslümanları rahatsız eden adımlar atmaya devam ediyor. En son İsrail ile yakınlaşarak büyük tepki çeken BAE yönetimi şimdi de kadınların evlilik dışı çocuk doğurmalarına izin verdi. 

EVLENMEDEN ÇOCUK SAHİBİ OLACAKLAR

İslam'ın toplumsal ahlakı öngören emirlerini hiçe sayan BAE, evlilik dışı birlikteliklere izin verdi. Ahlaksız tavrını bir adım daha öteye geçiren BAE yönetimi, nikahsız birlikteliklerden çocuk sahibi olmanının da önünü açtı.

BAE yönetimi yaptığı açıklamada, bundan sonra çocuklara kimlik çıkartırken evlilik cüzdanına gerek duyulmadan bu işlemin yapılabileceğini duyurdu.

ALKOL DE SUÇ OLMAKTAN ÇIKTI

Alkol satışı ve içimini de serbestlik getiren BAE yönetimi aldığı bu kararlarla İsrail'in bile razı olmadığı çirkinliklere izin vermiş oldu. İsrail'de evlilik dışı birliktelikler ve bu ilişkilerden çocuk yapmaya hoş bakıymıyor.

Yorumlar