GÜNDEM
08 Haz 2021 19:43 Son Güncelleme: 08 Haz 2021 19:43

Babacan'dan Bahçeli'ye yanıt: Krizlerin ortağı cehaletini gizleyemedi

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kendisini hedef alan sözleri için, "Krizlerin ortağı cehaletini yine gizleyemedi. İlgilenmiyoruz, işimize bakıyoruz" dedi.

Haberi Dinle

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup toplantısındaki sözlerine sosyal medyadan yanıt verdi.

Bahçeli bugünkü grup konuşmasında Gelecek Partililere de seslenerek,

"Gelecek Partisi'nin yöneticilerine tavsiyem şudur; bu serokun (Ahmet Davutoğlu) yanında sakın konuşmayın, aman ha sır verme gafletine düşmeyin, dil ile düğümlenenin diş ile çözülemeyeceğini aklınızdan çıkarmayın" dedi. Bahçeli, "Keza aynı şey selamsız Babacan için de geçerlidir. Kanuni Sultan Süleyman dönemi vezirlerinden olup Mısır'a vali olarak tayin edilen, ancak bir süre sonra padişaha isyan ederek kendisini sultan ilan eden Hain Ahmet Paşa gibileri zamanında teşhis edilerek devlet ve siyaset hayatı onlara tümden kapatılmalıdır" diye konuştu. 

 Babacan ise Bahçeli'nin sözlerine sosyal medyadan şu yanıtı verdi: 

"Krizlerin ortağı cehaletini yine gizleyemedi. Sorunların altına imza atanların, ülkeyi fakirleştirenlerin hakaretleriyle vakit kaybetmiyoruz. İlgilenmiyoruz, işimize bakıyoruz."

Yorumlar