TEKNOLOJİ
12 Mayıs 2017 17:34 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 09:32

Assassin's Creed'de Anadolu sürprizi

Dünyada milyonlarca hayranı bulunan Assassin's Creed oyununun önümüzdeki ay yeni versiyonu Assassin's Creed Empire adında çıkmak üzere. Sızdırılan görsellerde oyunun bir kısmının Anadolu topraklarında geçeceği iddia edildi.

Haberi Dinle

Popüler oyun Assassin's Creed'in yeni versiyonu ile ilgili bilgiler netleşmeye başladı. Bir süredir Ubisoft'un, yeni Assassin's Creed oyunununda Eski Mısır'a odaklanacağı birçok güvenilir kaynak tarafından doğrulanmıştı. Oyun ile ilgili yeni sızıntılara bakılırsa Assassin's Creed bir kez daha ülkemiz topraklarına uğrayacak gibi görünüyor. Oyun daha önce Osmanlı zamanını konu almıştı. 'Assassin's Creed: Empire' adını alması beklenen oyunun eski Mısır merkezli olacağı ve bazı bölümlerde antik Anadolu uygarlıklarına da yer vereceği belirtiliyor. 

ÖNÜMÜZDEKİ AY TANITILACAK

Oyuncular yeni oyunda, Assassin's Creed: Syndicate'te de olduğu gibi kadın ve erkek olmak üzere iki suikastçı karakteri yönetecek. Oyun PC, PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak. Şirket çıkış tarihine dair resmi bir açıklama yapmasa da şirkete yakın kaynaklara dayandırılan bilgilere göre, oyun önümüzdeki ay gerçekleşecek olan E3'te tanıtılacak.

Yorumlar