MEDYA
07 Mar 2017 09:10 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 07:41

Asena Atalay'dan Caner Erkin'e suç duyurusu!

Asena Atalay ve boşandığı eşi Caner Erkin’in ‘icra kavgası’ büyüyor. Caner’in, açıklamalarına tepki gösteren Asena Atalay, savcılığa suç duyurusunda bulundu

Haberi Dinle

Asena Atalay ve eski eşi Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Caner Erkin arasındaki gerilim yeni bir boyuta taşındı. Eski eşinin icra takibi başlatması üzerine sessizliğini bozan Caner Erkin, sosyal medya hesabı üzerinden Atalay hakkında şoke edici iddialarda bulunmuştu. Caner mesajında, Asena Atalay'ın evlilik birliği sırasında 3. kişilerle birlikte olduğu halde oğlunun zarar görmemesi için hukuki haklarını kullanmadığını belirtti. Ünlü futbolcu mesajında, "Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip" ifadesini kullandı.

'İFTİRA'
Bu mesaj sonrası savcılığa başvuran Asena Atalay, Caner Erkin'in, kendisini kamuoyunda iffetsiz bir kadın ve anne gibi göstermeye çalıştığını iddia ederek, "Caner beni itibarsızlaştırmaya çalışıyor ve kişiliğimi zedeliyor. Mesajı iftira ve hakaret dolu sözlerden ibarettir. Yaptığı açıklamalarla kişiliğimi zedeleyen Caner Erkin'in cezalandırılmasını istiyorum" dedi. Savcılık, Asena Atalay'ın şikâyetinin ardından ünlü futbolcu hakkında soruşturma başlattı.

Sabah

Yorumlar