MEDYA
05 Nis 2017 16:36 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 07:42

Asena Atalay'a bir şok daha! Evden kovuldu!

Beşiktaşlı Caner Erkin ile yaşadığı olaylı evlilikten sonra boşanma ertesi icra davalarıyla gündemden düşmeyen Asena Atalay'a ev sahibinden evi boşlatması için ihtarname geldi...

Haberi Dinle

Beşiktaş oyuncusu Caner Erkin son dönemde daha çok magazinde yer alıyor. 6 yıllık evlilikleri geçen yıl biten Asena Atalay ile ünlü futbolcu Caner Erkin arasındaki hukuk savaşı iyice alevlendi. Oyuncu Şükran Ovalı’yla 2 Ocak’ta evlenen Caner Erkin, eski eşine verdiği nafakayla ilgili sözleri tutmayınca peş peşe icra davalarıyla karşı karşıya kalmıştı. Karşı atağa geçen Caner Erkin de 7 yaşındaki oğlu Çınar’ın velayetini almak için harekete geçeceğini açıklamıştı.

Karşılıklı davalar sürerken Asena Atalay’ı zor durumda bırakan şok bir gelişme yaşandı.

Bir Tv programının haberine göre, Caner Erkin, Beykoz’da aldığı evin tadilatı bitene kadar boşanma davasından sonra oğluyla birlikte oturması için Asena Atalay için kiraladığı evin bedelini ödemeyince hakkında tahliye kararı çıkarıldı.

Kirayı ödemedi

Parasını alamayan ev sahibi icra takibi başlattı. Kira kontratı üzerine olan Caner Erkin ise 7 günlük itiraz süresi boyunca sessiz kalmayı tercih etti. Bunun üzerine Asena Atalay’a evi boşaltması için ihtarname gönderildi.

Yorumlar