SPOR
28 Kas 2019 12:41 Son Güncelleme: 28 Kas 2019 12:41

Arda'dan Galatasaray açıklaması!

Galatasaray'da Arda Turan sesleri giderek yükseliyor. Galatasaray-Başakşehir maçı öncesi Fatih Terim'in elini öperek gündeme oturan tecrübeli yıldız, yuvasına dönmek için her yolu deniyor.

Haberi Dinle

Fatih Terim ile arasındaki buzları eriten Arda Turan'ın, "Para önemli değil. Yeter ki Galatasaray'a döneyim" dediği öğrenildi.

TERİM'E BASKI YAPIYORLAR

Arda Turan'ın Fatih Terim'e yakın olan isimleri dönüş konusunda ikna için devreye soktuğu da belirlendi. Bu isimlerin tecrübeli teknik adama baskı yaptığı öne sürülüyor.

BAŞAKŞEHİR DÜNDEN RAZI

Başakşehir Arda ile yolları ayırmaya sıcak bakarken, iddiaya göre tecrübeli yıldız, Galatasaray'a transferi konusunda Barcelona kulübüyle bile görüşme yaptı.

BARCELONA PARA İSTEMEYECEK

İspanyollar sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Arda için ücret istemeyecek. Yıldız futbolcunun yakın çevresine, "Para önemli değil. Yeter ki Galatasaray'a döneyim" dediği belirlendi.

32 yaşındaki futbolcu Arda Turan, Fatih Terim'in yanına gitmesiyle ilgili yaptığı açıklamada "Önceden planladığım bir şey değildi. Anlık bir olaydı. Fatih hocayı görünce gittim ve elini öptüm." diye konuşmuştu

 

Yorumlar