7 °c

Angelina Jolie kızlarına hangi konuda öğütler veriyor?

Ünlü sinema sanatçısı Angelina Jolie Elle dergisine kapak oldu ve kadın haklarıyla ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Angelina Jolie, Elle dergisinin son sayısının kapağını süsledi.

Angelina Jolie kızlarına hangi konuda öğütler veriyor?
08/02/2018 23:40 - Güncelleme : 05/04/2019 16:46

Angelina Jolie, Elle dergisinin son sayısının kapağını süsledi. Dergiye verdiği ropörtajda söyledidiği sözlerle gündeme gelen altı çocuk annesi jolie, ABD dışleri bakanı John Kerry ile birlikte, kadına karşı yapılan şiddet ve cinsel tacize savaş açtı.

Geçtiğimiz hafta NATO ile birlikte kadın hakları konusunda çalışmaya başlayan ünlü yıldız, kadınlar ve erkeklerin birlikte çalışmasının  küresel  sorunları çazeceğini söyledi.

Angelina Jolie "Kızlarıma sizi birbirnizden ayıran tek şey, başkaları için yapmaya hazır olduğunuz şey olmalıdır diyorum" dedi.

 Jolie . "Herkes  güzel bie elbise giyip, süslenip makyaj yapabilir,ama sizi tanımlayacak  şey aklınızdır. Kim olduğunuzu, ne düşündüğünüzü ve neyin üzerinde durduğunuzu öğrenin ve başkalarının da aynı özgürlüklere sahip olması için savaşın.  Bu hizmetleri yaparsanız ömrünuz yaşamaya değer." Dedi

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.