12 °c

Angelina Jolie İngiltere kraliçesinden ne almış?

Angelina Jolie, Kraliçe Elizabeth’i anlatan “The Queen’s Green Planet” belgeseline konuştu ve İngiltere kraliçesi Elizabeth'den ders aldığını söyledi

Angelina Jolie İngiltere kraliçesinden ne almış?
10/04/2018 17:59 - Güncelleme : 05/04/2019 16:28

42 yaşındaki ABD’li oyuncu, Afrika ülkesi Namibya’dayken Kraliçe’yi anlatan “The Queen’s Green Planet” belgeseline konuştu. Kraliçe’den aldığı ve çocuklarına aktardığı en önemli dersin ne olduğunu söyledi.

Çocuklarıyla birlikte Namibya’da bulunan Jolie, “Buraya gelip çocuklara, ‘İşte ağaç dikmenin önemi’ demek, Majesteleri’nden öğrendiğim ve çocuklarıma öğretebileceğim en büyük ve en önemli mesajdı” dedi.

“Çocuklarım bana ‘Ağaç dikmek Kraliçe için neden önemli? İngiltere Kraliçesi neden Afrika’da ağaç dikmeyi önemsiyor?’ diye sordular” diyen Jolie, onlara verdiği cevabı da paylaştı:

“Dünyanın dört bir yanındaki insanlara önem veren, gerçekten çok güzel bir kadın olan Kraliçe, geleceği önemsiyor, sizin torunlarınızın ve kendi torunlarının doğanın ve diğer kültürlerin tadını çıkarmasını istiyor. Bunun gerçekten önemli olduğunu düşünüyor ve ben de ona katılıyorum.”

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.