GÜNDEM
13 Mayıs 2021 23:47 Son Güncelleme: 14 Mayıs 2021 00:38

Akşener ve CHP'li Öztrak'tan "Ben aşılandım" videosuna tepki

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Türkiye'yi dünyaya tanıtmak için kurduğu 'GoTurkey' adlı hesabından bir video paylaşıldı. Videoda, turizm sektöründe çalışanların yüzlerinde "Ben aşılandım" yazılı maskeler olduğu görüldü. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak videoya sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Haberi Dinle

Turizm Bakanlığı'nın sosyal medyada Türkiye tanıtım sayfası olan "Go Türkiye" hesabından paylaşılan tanıtım videosunda, turizm çalışanlarının "aşılandım ben" yazan maske takmaları tepki çekti. Sosyal medyada yoğun tepki alan video, kısa süre sonra kaldırıldı.

 

ÖZTRAK: "BU NASIL REZİLLİK"

Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "“Turistin göreceği herkesi aşılayacağız” diyerek milletle alay etmeniz yetmedi; şimdi 'aşılandım' maskeleriyle milleti etiketlemeye mi sıra geldi. Bu nasıl bir rezilliktir?" dedi.

 

AKŞENER: "YAZIKLAR OLSUN"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'de sosyal medya hesabından, "Aşılandım ben" yazılı maskeyi takan personellerin fotoğraflarını paylaştı.

Akşener, "Pandemide sadece çile ve zorluk çektirdiğiniz bu aziz millete, şimdi de utanmadan bunu yaptınız. Yazıklar olsun" dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Yorumlar