GÜNDEM
17 Mayıs 2022 17:31 Son Güncelleme: 17 Mayıs 2022 17:40

AK Parti'den SADAT'a ziyaret!

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, son günlerde gündeme gelen SADAT'a ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz" ifadeleri yer aldı.

Haberi Dinle

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz günlerde SADAT binasının önüne giderek yaptığı açıklamalar sonrasında AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, SADAT'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’nın Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Mustafa Günaydın’ın SADAT ziyaretindeki fotoğrafları yer aldı.

Paylaşımda şu ifadeler geçti:

"İlçe başkanımız Mustafa Günaydın, ana muhalefet partisi liderinin baskın yapmaya kalktığı, bölgemizde faaliyet gösteren, milli ve manevi değerlere önem vererek savunma sanayii alanında ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz SADAT’ımızı ziyaret etti."

NE OLMUŞTU?

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 13 Mayıs’ta kapısının önüne gittiği Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ. (SADAT) ile ilgili “SADAT terörist yetiştiren bir kuruluştur, seçimi gölgeleyecek, seçimin güvenliğini sarsacak herhangi bir şey olursa sorumlusu burası ve Saray'dır.” ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar