MEDYA
13 Mayıs 2020 14:00 Son Güncelleme: 13 Mayıs 2020 14:02

Acun Ilıcalı'dan, medyada dolaşan iddialara jet yanıt!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'dan, yapımcılığını üstlendiği programın çekimleri için yer aldığı Dominik Cumhuriyeti'nden İstanbul'a döneceği, Kredi ve Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı yurtta 14 gün boyunca gözetim altında tutulacağı iddiasına açıklık geldi.

Haberi Dinle

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören  ''2020 Survivor Türkiye Ünlüler - Gönüllüler'' isimli yarışma programının çekimlerini gerçekleştirmek üzere Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan başta Acun Ilıcalı olmak üzere ekibin bir kısmının Türkiye'ye geri döneceği iddia edilmişti.

Aynı zamanda koronavirüs salgını nedeniyle adada mahsur kalan Acun Ilıcalı ve ekibinin bir kısmının 14 Mayıs tarihinde Türk Hava Yolları'na (THY) ait uçakla İstanbul'a geleceği ve tedbirleri kapsamında 14 gün süresince Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda karantina altında tutulacağı ortaya atılan iddialara eklenmişti.

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ise kendisinin İstanbul'a geleceği bilgisinin doğru olmadığını belirterek, "Türkiye'ye döneceğim haberi yanlış, bölgedeki vatandaşlarımız ve ekibimizin bir kısmını Türkiye'ye yolluyoruz" şeklinde ifadelere yer verip iddialara son noktayı koydu.

Yorumlar