BAŞAKŞEHİR
24 Mayıs 2019 21:31 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 10:56

Abdullah Avcı'dan Beşiktaş sorusuna yanıt: 2-3 gün içerisinde karar alırız

Sezonu ikinci sırada tamamlayan Başakşehir'in teknik direktörü Abdullah Avcı, Alanyaspor maçı sonrasında açıklamalar yaptı. Adı Beşiktaş'la anılan Avcı, 2-3 gün içerisinde geleceğiyle ilgili karar alacaklarını dile getirdi.

Abdullah Avcı'dan Beşiktaş sorusuna yanıt: 2-3 gün içerisinde karar alırız
Haberi Dinle

 Şampiyonluğu geçen hafta Galatasaray'a kaptıran ve sezonu ikinci sırada tamamlayan Başakşehir'de Abdullah Avcı maç sonunda açıklamalar yaptı. 

2-3 GÜN İÇERİSİNDE BİR KARAR ALACAĞIZ

Kendisine teklifler olup olmadığıyla ilgili konuşan Avcı, 2-3 gün içerisinde karar alacağını duyurdu. Avcı'nın açıklamalarından satırbaşları şöyle: "Uzun zamandır büyük kulüplerle adım geçiyor. Yurt için ve yurt dışında konuşulan bir teknik adam olmak gurur veriyor. Sezon bitmeden görüşme yapmam doğru olmaz." 

"Burası 12-13 senedir emek verdiğim yer olduğu için önce kulübümle görüşmem gerekiyor. Kulüple gelecekte ne olacak, hedeflerin ne olduğunu görüşmem gerekiyor. Bazı kararları çabuk almak lazım. 2-3 gün içerisinde bir karar alacağız ve bu kararları da zaten benim ağzımdan duyarsınız" 

"EMRE FENERBAHÇE'YE GİTMEK İSTEDİ" 

"39 yaşında eski kulübüne futbolcu olarak dönebilmek büyük bir başarı. Hem de milli takım kadrosunda yer aldı. Emre gitmek istediğini söyledi, biz de onun kararına saygı duyduk."

Yorumlar