Yoğun talep vardı! İşte yeni öğretmen önlükleri

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, pilot öğretmen önlüğü uygulamasına ilişkin, 'İstanbul pilot ilimiz olarak seçildi. Numune önlüklerimizin denemeleri bu pilot okullarımızda yapılacak.

Yoğun talep vardı! İşte yeni öğretmen önlükleri - Sayfa 1

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, pilot öğretmen önlüğü uygulamasına ilişkin, 'İstanbul pilot ilimiz olarak seçildi. Birinci dönemin bitimine kadar bu pilot çalışma devam edecek...

116
Yoğun talep vardı! İşte yeni öğretmen önlükleri - Sayfa 2

Numune önlüklerimizin denemeleri bu pilot okullarımızda yapılacak. Kendilerinden talep gelmesi durumunda önlüklerimizde revizyonlar yapılıp ikinci döneme hazır hale getirilecek. Böylece, bu önlüklerin pilot okullarımızda aslında ön pilotunu da yapmış olacağız.' dedi.

216
Yoğun talep vardı! İşte yeni öğretmen önlükleri - Sayfa 3

Bakan Selçuk, Üsküdar'daki Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda düzenlenen 'Yeni Tasarlanan Öğretmen Önlüklerinin Tanıtımı Programı'ndaki konuşmasında, bir yıl önce 2023 eğitim vizyonuyla ilgili konuşurken yeniliklerden ziyadesiyle söz ettiklerini hatırlattı.

316
Yoğun talep vardı! İşte yeni öğretmen önlükleri - Sayfa 4

Eğitimde, bilimde, sanatta, teknolojide yeniliklerin bir şekilde hep gündemde olmasını arzu ettiklerini dile getirdiklerine değinen Selçuk, bugün yine bir yenilikle öğretmenlerin karşısında olduklarını belirtti.

416