10 °c

Yaşıyor Dediler Cesedi Mezardan Çıkardılar!

Yaşıyor Dediler Cesedi Mezardan Çıkardılar!

Şanlıurfa'da kalp krizi geçirip vefat eden adamın ailesi cenazeden bir gün sonra dua etmek için ziyarete gittiler. Annesi ve kız kardeşi dua ederken mezardan ses geliyor, yaşıyor deyince ortalık karıştı. Bakın neler olmuş...

18
Yaşıyor Dediler Cesedi Mezardan Çıkardılar!

Manifaturacılık ile uğraşan 37 yaşındaki aile babası İbrahim Halil Acaba’nın 3 çocuğu vardı, Veysel Karani Mahallesi’indeki evinde göğüs ağrısı sebebiyle yakınları tarafından Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Kalp krizi geçirdiği belirtilen İbrahim Halil Acaba, sabaha karşı hayatını kaybetmişti. Aynı gün öğle vakitlerinde yakınları tarafından Onikiler Mahallesi’nde bulunan mezarlarına defnedilmişti. Yakınları ise Ubeydullah Camii’nde taziye ziyaretinde bulunanları kabul etmişti.

28
Yaşıyor Dediler Cesedi Mezardan Çıkardılar!

37 yaşındaki İbrahim Halil Acaba'nın yakınları, cenazeden sonra mezarını ziyarete gittiler ve mezardan sesler geldiğini söyleyerek meftanın yaşadığını iddia ettiler.
Yakınları, "Oturur halde bulduk, yaşıyor" dediler ve mezarı açtırdılar, cenazeyi acil servise götürdüler.
Acil Servis doktorları ise inceleme başlattı.
Olayın yaşandığı vakitlerde, kentte büyük olay olmuş ve "mezarda dirildi" söylentisi sebebiyle halk mezarlığa akın etmişti.

38
Yaşıyor Dediler Cesedi Mezardan Çıkardılar!

Ölen manifaturacının annesi Zeynep Acaba ile kız kardeşi Yıldız Acaba, sabah ziyaretine gittikleri İbrahim Halil Acaba’nın mezarının başında dua ederken mezardan sesler geldiğini iddia etti. Zeynep ve Yıldız Acaba’nın bu iddiasından sonra vefat eden şahsın yakınları mezarlığa koştu, mezar açıldı ve İbrahim Halil Acaba’nın cesedi çıkartıldıi yakınları “Mezarda oturur halde” dedikleri İbrahim Halil Acaba’yı hastaneye […]

48

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.