Türkiye temaslarını sürdürüyor... Gözler NATO Karargahı'nda! Dünyaya böyle poz verdiler

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı kapsamında geldiği NATO Karargahı'ndaki temasları devam ediyor. ABD Savunma Bakanı Mark Esper ile görüştü.

Türkiye temaslarını sürdürüyor... Gözler NATO Karargahı'nda! Dünyaya böyle poz verdiler - Sayfa 1

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Savunma Bakanı Mark Esper ile görüştü. Görüşmede, Suriye ve Irak'taki güvenlik ve savunma konularıyla ilgili görüş alışverişinde bulunulduğu, ayrıca İdlib ile ilgili hem ABD hem de NATO'nun daha somut katkılarda bulunmasının öneminin de ifade edildiği öğrenildi.

19
Türkiye temaslarını sürdürüyor... Gözler NATO Karargahı'nda! Dünyaya böyle poz verdiler - Sayfa 2

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı kapsamında gerçekleştirilen "Harekat ve Misyonlar" konulu ilk oturuma katıldı, çekilen "aile fotoğrafı"nda yer aldı.

29
Türkiye temaslarını sürdürüyor... Gözler NATO Karargahı'nda! Dünyaya böyle poz verdiler - Sayfa 3

NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Brüksel’de bulunan Bakan Akar, İtalya Savunma Bakanı Lorenzo Guerini ve Polonya Savunma Bakanı Mariusz Blaszczak ile birer görüşme yaptı.

39
Türkiye temaslarını sürdürüyor... Gözler NATO Karargahı'nda! Dünyaya böyle poz verdiler - Sayfa 4

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı için gittiği NATO Karargâhı’nda Ukrayna Savunma Bakanı Andriy Zagorodnyuk ile görüşme gerçekleştirdi.

49