Telegram'dan WhatsApp'a gönderme... WhatsApp zirvedeki yerini kaybetti

Kullanıcı bilgilerini Facebook ile paylaşma kararı, WhatsApp'a ilginin kısa sürede düşmesine neden oldu. Mesajlaşma uygulaması Telegram'ın resmi Twitter hesabından WhatsApp'a göndermede bulunan paylaşımlar yapıldı. İşte Telegram'dan WhatsApp'a göndermede bulunan paylaşımlar...

Telegram'dan WhatsApp'a gönderme... WhatsApp zirvedeki yerini kaybetti - Sayfa 1

WhatsApp zirvedeki yerini kaybetti

Whatsapp, yeni güncelleme ile kullanıcı verilerini paylaşılacağını duyurmasının ardından kullanıcılar Telegram`a yöneldi. Telegram`ın sosyal medya üzerinden WhatsApp göndermesi çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

18
Telegram'dan WhatsApp'a gönderme... WhatsApp zirvedeki yerini kaybetti - Sayfa 2

Telegram`dan WhatsApp`a "Ganalı Cenaze Dansçıları" göndermesi

Hatırlanacağı üzere bir dönem internette çok hızlı yayılan "Ganalı Cenaze Dansçıları" videosu pek çok farklı düzenlemeye konu oldu. Telegram bu içeriği kullanarak WhatsApp`a göndermede bulundu.

28
Telegram'dan WhatsApp'a gönderme... WhatsApp zirvedeki yerini kaybetti - Sayfa 3

Telegram`dan WhatsApp`a "Facebook" göndermesi

Bir çok farklı amaçla kullanılsa da bu görsel internette birbirini taklit eden söylemler ya da insanlar için kullanılıyor. Telegram da bu görsel ile WhatsApp ve Facebook`a göndermede bulundu.

38
Telegram'dan WhatsApp'a gönderme... WhatsApp zirvedeki yerini kaybetti - Sayfa 4

Telegram`dan WhatsApp`a gönderme

Bir takipçisinin Whatsapp`ın yeni koşullarını okumadan kabul ettiğine dair bir paylaşımına ise Telegram`ın cevabı "Bunun için bir çare var." oldu. Görselde ise WhatsApp için "Bu uygulamayı kaldırmak ister misiniz?" yazıyor.

48