Tarihi buluşmayı böyle izlediler

23 Haziran’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine bir hafta kala tarihi bir buluşma gerçekleşti. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu, Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gazeteci soruları yanıtladı.

Tarihi buluşmayı böyle izlediler - Sayfa 1

23 Haziran’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine bir hafta kala tarihi bir buluşma gerçekleşti. Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım ve Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu, Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gazeteci İsmail Küçükkaya moderatörlüğünde soruları yanıtladı.

156
Tarihi buluşmayı böyle izlediler - Sayfa 2

Ortak yayının yapıldığı Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Kongre merkezinin bahçesine, yayını takip edecek gazeteciler için dev ekran ve basın çadırı kuruldu.

256
Tarihi buluşmayı böyle izlediler - Sayfa 3

Buraya ilk olarak, yayının moderatörlüğünü üstlenen gazeteci İsmail Küçükkaya geldi. Ardından AK Parti'li ve CHP'li yöneticiler de kongre merkezine giriş yaptı.

356
Tarihi buluşmayı böyle izlediler - Sayfa 4

Onların ardından aday Ekrem İmamoğlu kongre sarayına geldi. İmamoğlu'nun yanında eşi Dilek ve büyük oğlu Selim İmamoğlu olduğu görüldü.

456