Rusya'da korkunç olay! Ailesini katleden üvey babadan yarı çıplak kaçtı

Rusya'da 12 yaşındaki Malchik, annesini, küçük kardeşini ve 19 yaşındaki ağabeyini öldüren üvey babasından, odasındaki camı kırarak kaçtı. Malchik, ayağında cam kesiği, üstü kan içerisinde ve yarı çıplak halde bir fırına sığındı.

Rusya'da korkunç olay! Ailesini katleden üvey babadan yarı çıplak kaçtı - Sayfa 1

Rusya'da yaşanan korkunç olayda 12 yaşındaki Malchik, annesini, küçük kardeşini ve 19 yaşındaki ağabeyini vahşice öldüren üvey babasından, odasındaki camı kırarak kaçtı. Malchik, can havliyle üzerinde sadece iç çamaşırıyla kendini sokağa attı. Ayakları ve üstü başı kan içerisinde olan Malchik ve yarı çıplak halde bir fırına sığındı.

111
Rusya'da korkunç olay! Ailesini katleden üvey babadan yarı çıplak kaçtı - Sayfa 2

Olay, Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin Mendeleyevsk kentinde meydana geldi. Alkollü olduğu belirtilen 41 yaşındaki üvey baba Ainur Harisov, yerel saatle gece 3 sıralarında eve gelerek 38 yaşındaki eşi Angelina Basharova ile tartıştı.

211
Rusya'da korkunç olay! Ailesini katleden üvey babadan yarı çıplak kaçtı - Sayfa 3

Elinde bıçak olan Harisov, anne Basharova'yı tehdit ederken, ilk evliliğinden olan 19 yaşındaki büyük oğlu Cyril, odasından çıkarak annesini savunmaya çalıştı.

311
Rusya'da korkunç olay! Ailesini katleden üvey babadan yarı çıplak kaçtı - Sayfa 4

Bu sırada bağırışları duyan 12 yaşındaki Malchik de odasından çıktı ancak üvey baba Harisov, ona odasına gitmesini, ona da sıranın geleceğini söyledi ve anne Basharova ve büyük oğlu Cyril'i öldürdü. Harisov, daha sonra Basharova ile evliliğinden doğan 2 yaşındaki çocuğunu da öldürdü.

411