Necati Şaşmaz eşine 10 milyon TL'lik boşanma davası açmıştı! Mahkemede flaş gelişme

Necati Şaşmaz eşine 10 milyon TL'lik boşanma davası açmıştı! Mahkemede flaş gelişme...Nagehan Şaşmaz ile Necati Şaşmaz'ın bugün sonuçlanması beklenen boşanma davalarında ilginç bir gelişme yaşandı...

Necati Şaşmaz eşine 10 milyon TL'lik boşanma davası açmıştı! Mahkemede flaş gelişme - Sayfa 1

Nagehan Şaşmaz ile Necati Şaşmaz'ın bugün sonuçlanması beklenen boşanma davalarında ilginç bir gelişme yaşandı ve mahkeme 7 Kasım'a ertelendi.

110
Necati Şaşmaz eşine 10 milyon TL'lik boşanma davası açmıştı! Mahkemede flaş gelişme - Sayfa 2

Geçtiğimiz aylarda aralarında yaşanan problemler ve birbirlerine sarf ettikleri sözlerle gündeme gelen Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz ikilisi, boşanmak için mahkemeye başvurmuştu. 2012 yılında evlenen çift, bugün yaşanan bir problem nedeniyle boşanmak için biraz daha beklemek durumunda kalacak.

210
Necati Şaşmaz eşine 10 milyon TL'lik boşanma davası açmıştı! Mahkemede flaş gelişme - Sayfa 3

Çekişmeli boşanma davasının ilk duruşması bugün görüldü. Necati Şaşmaz ile Nagehan Şaşmaz duruşmaya katılmazken, tarafların avukatları hazır bulundu. Ancak ikilinin boşanma davası, hakimin olmaması sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi.

310
Necati Şaşmaz eşine 10 milyon TL'lik boşanma davası açmıştı! Mahkemede flaş gelişme - Sayfa 4

7 Kasım'a ertelendi: Çift, duruşmanın görüleceği Anadolu 2. Aile Mahkemesi hakiminin olmaması sebebiyle boşanamadı. Dava, Anadolu 9. Aile Mahkemesi tarafından 7 Kasım’a ertelendi.

410