Kuruluş Osman'da Burak Özçivit'e Aslıhan Karalar eşlik ediyor yayın tarihi bakın ne zaman

Özçivit'e 2017 Best Model of Turkey birincisi Aslıhan Karalar eşlik edecek. Karalar dizide Osman Gazi'nin eşi Malhun Hatun'a can verecek. Müjdeyi Aslıhan Karalar, Kuruluş Osman'ın yayın tarihinden ipucu verdi.

Kuruluş Osman'da Burak Özçivit'e Aslıhan Karalar eşlik ediyor yayın tarihi bakın ne zaman - Sayfa 1

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un ardından ATV ekranlarında Burak Özçivit'in başrolünde olarak devam edecek Kuruluş Osman'da Özçivit'e eşlik edecek oyuncu belli oldu. Aslıhan Karalar iddiaları kendi ağzıyla doğruladı bir de müjde verdi. 

119
Kuruluş Osman'da Burak Özçivit'e Aslıhan Karalar eşlik ediyor yayın tarihi bakın ne zaman - Sayfa 2

'Kuruluş Osman' dizisinde Burak Özçivit'in partneri olup olmayacağı merak edilen Aslıhan Karalar, söylentilere cevap verip 'Kuruluş Osman'da rol aldığını açıkladı.

219
Kuruluş Osman'da Burak Özçivit'e Aslıhan Karalar eşlik ediyor yayın tarihi bakın ne zaman - Sayfa 3

Herkesin merakla beklediği Kuruluş Osman için Aslıhan Karalar, heyecanını dile getirmenin yanı sıra "Kısmetse bu ay ortasında ekranlarda olacağız. Çok güzel, çok büyük bir ekip ile çalışıyoruz" diyerek müjdeyi verdi. 

319
Kuruluş Osman'da Burak Özçivit'e Aslıhan Karalar eşlik ediyor yayın tarihi bakın ne zaman - Sayfa 4

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz'in fişini Kuruluş Osman'ın çektiği söyleniyordu. Sen Anlat Karadeniz, 13 Kasım akşamı yapacağı final bölümünün ardından Kuruluş Osman'ın 20 Kasım Çarşamba akşamı ekranlara gelmesi bekleniyor.

419