Karantina sonrası boş kalan köylere giren filler litrelerce alkollü içecek içerek sızıp kaldı

Virüsün kaynağı olan Çin'deki bahçeler başıboş kalınca filler bayram etti. Ülkenin güneybatısında yer alan Yunnan eyaletinde kaydedilen görüntülerde çay bahçesine girdiği görülen 14 üyeli bir fil sürüsü bir süre sonra uyuyakaldı. Fillerin bu görüntüleri görenleri gülümsetti.

Karantina sonrası boş kalan köylere giren filler litrelerce alkollü içecek içerek sızıp kaldı - Sayfa 1

Tüm dünyaya diz çöktüren ve 144 ülkeyi etkisi altına alarak küresel bir ekonomik kriz yaratmanın yanında birçok ülkede on milyonlarca insanın izolasyona girmesine neden olan yeni koronavirüs doğada ilginç değişimlere yol açtı.

110
Karantina sonrası boş kalan köylere giren filler litrelerce alkollü içecek içerek sızıp kaldı - Sayfa 2

İtalya'nın Venedik kentinde yunus balıklarının görülmesi, kanallardaki suyun berraklaşması bu sonuçlardan biri. Ancak virüsün çıkış noktası olan Çin'de sarhoş olan fillerin başrolde olduğu fotoğraflar görenlerin içini ısıttı.

210
Karantina sonrası boş kalan köylere giren filler litrelerce alkollü içecek içerek sızıp kaldı - Sayfa 3

Halk sokağa çıkmayınca alanları boş bulan filler, çay bahçelerine daldı. Ülkenin güneybatısında yer alan Yunnan eyaletinde kaydedilen görüntülerde çay bahçesine girdiği görülen 14 üyeli bir fil sürüsü bir süre sonra uyuyakaldı.

310
Karantina sonrası boş kalan köylere giren filler litrelerce alkollü içecek içerek sızıp kaldı - Sayfa 4

Fillerin çay bahçesinden önceki durakları olan başka bir bahçede buldukları litreleri bulacak şekilde tükettikleri iddia edilen alkollü maddeler nedeniyle sarhoş oldular. Bu halleriyle çok uzaklaşamayan fillerin, çay bahçesinde uyuyakaldığı görüntüler görenleri gülümsetti.

410