Kanserojen maddeleri vücuttan atıyor!

Naşi armudunun hiç duymadığınız faydaları

Kanserojen maddeleri vücuttan atıyor! - Sayfa 1

Asya armudu olarak bilinen naşi armuduna ülkemizde elma armudu ismi verilmektedir. Yuvarlak bir yapıya sahip olan, tatlı ve sulu bir yapıya sahip olan naşi armudunun sağlık açısından da birçok faydası bulunmaktadır. Bildiğimiz armut görüntüsünden daha uzak bir görüntüye sahip olan naşi armudunun daha önce hiç duymadığınız faydalarını sizler için araştırdık.

16
Kanserojen maddeleri vücuttan atıyor! - Sayfa 2

Naşi armudunun birçok farklı rengi bulunmaktadır. Sarı turuncu ve kahverengi renkleri bulunan naşi armudunun lezzeti diğer armutlara göre daha tatlı ve suludur. Lezzetli olduğu kadar sağlık açısından da mucizevî etkileri olan naşi armudunun faydalarını sizler için araştırdık. İşte naşi armudunun daha önce hiç duymadığınız faydaları...

26
Kanserojen maddeleri vücuttan atıyor! - Sayfa 3

Kanı temizler Naşi armudunun bilinen en önemli faydası kanı nötralize etmesidir. Kan vücudumuzun tabiri caizse benzini gibidir. Kanın temiz olması vücut sağlığı açısından oldukça önemlidir. Naşi armudu kanın içerisinde bulunan serbest radikallerin temizlenmesine yardımcı olarak vücudumuzda herhangi bir hastalığın gelişmesine engel olur.

36
Kanserojen maddeleri vücuttan atıyor! - Sayfa 4

Sindirim sistemindeki zararlı atıkları temizler Naşi armudunun en önemli özelliği düşük kalorili olmasıdır. Kemik, kan ve kadriyovasküler yani sağlık için gerekli olan tüm mikro besin maddelerini içeren bu meyve, sindirim sistemindeki atıkların hızlıca atılmasına yardımcı oluyor.

46