26 Eyl 2023 07:17 Son Güncelleme: 26 Eyl 2023 07:24

Kahvehaneyi taradılar... 4 yaralı var

İstanbul Beykoz'da bir kahvehane, silahlı bir saldırıya uğradı. Kahvehanenin tarandığı saldırıda 4 kişi yaralandı ve bu kişilerden ikisinin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Kahvehaneyi taradılar... 4 yaralı var - Resim : 1

Olay 22.00 sularında Örnekköy Mahallesi Tepetarla Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre alacak verecek meselesi üzerine bir grup silah, satır ve sopalarla cadde üzerinde bir kahvedeki gruba saldırdı. Saldırı sonucu 4 kişi yaralandı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis, olay yeri inceleme ve sağlık ekibi sevk edildi.

15
Kahvehaneyi taradılar... 4 yaralı var - Resim : 2

Yaralılardan ikisinin durumunun ağır öğrenildi. Yaralılar olay yerindeki ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemede mermilerin bazılarının da elektrik kablolarına ve çevredeki araçlara da isabet ettiği görüldü.

25
Kahvehaneyi taradılar... 4 yaralı var - Resim : 3

Polis ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının sona ermesinin ardından ekipler olay yerinden ayrıldı. Olayla ilgili çalışma başlatıldı.

35
Kahvehaneyi taradılar... 4 yaralı var - Resim : 4

Olayla ilgili konuşan Güven Yıldız, “Biz evde oturuyorduk. Çay içiyorduk. Birden sağlı sollu yolu kapatıyorlar. 5-6 tane araba, son model arabalar. İçinde 15-20 kişi var hepsi birden aşağı iner inmez ateş etti. Mermi ablamın kafasının üstünden geçti, Allah’tan değmedi. Biz yerlere yattık. Bir çatışma çıktı.

45