13 Şub 2024 16:05 Son Güncelleme: 13 Şub 2024 16:36

Gamze Gündoğan'a ne oldu? Akıllara durgunluk veren ilişki sarmalı! Bebek kimden? Müge Anlı sonunda patladı

Ömer ve Yasemin çifti 2 yaşındayken kaybolan kızları Gamze'yi aramak için soluğu Müge Anlı'da aldı. Ömer Gündoğdu'nun ifadelerinin ardından şüphe okları Ömer Bey'in kardeşinin eşi Gülbane ve onun yasak aşkı Mecit üzerinde yoğunlaştı. Stüdyoya gelen Gülbane iddialara yanıt verirken, Mecit Bey de canlı yayına katılarak kendisini savundu. Programa bağlanan ismini vermek istemeyen izleyicinin söyledikleri ise olayın seyrini değiştirdi.

Gamze Gündoğan'a ne oldu? Akıllara durgunluk veren ilişki sarmalı! Bebek kimden? Müge Anlı sonunda patladı - Resim : 1

Müge Anlı ve Tatlı Sert'te 2004 yılında 2 yaşındayken kaybolan Gamze Gündoğdu, aranmaya devam ediliyor. Programın 13 Şubat Salı günkü bölümünde iddiaların odağındaki Gülbane Hanım, stüdyoya gelerek hakkındaki iddiaları yalanladı.


120
Gamze Gündoğan'a ne oldu? Akıllara durgunluk veren ilişki sarmalı! Bebek kimden? Müge Anlı sonunda patladı - Resim : 2

GÜLBANE MASUM DEĞİL

Programa Ordu'dan bağlanan Mecit ise "Boşuna yalan söylemesin. Gülbane, beni evliyken kız kardeşinin kayınbabasının evine götürdü. Oğlunun gözünde sıkıntı vardı. Gülbane'nin oğlunu hastaneye götürmek amacıyla Samsun'a gittik. Havva denilen ablasının da evine gittik. Orada beni sorguladılar. Akrabalarına teyzesinin oğluyum. Üfürükçü için buraya geldim dedim. Gülbane masum değil" derken Gülbane, bu iddialara "Beni tehdit ettiği için zorunlu olarak yanımda götürdüm. Biz burada çocuk arıyoruz bu konularla bunun ne ilgisi var" dedi.


220
Gamze Gündoğan'a ne oldu? Akıllara durgunluk veren ilişki sarmalı! Bebek kimden? Müge Anlı sonunda patladı - Resim : 3

KOCASI İLE BENİ ARKADAŞ YAPTI

Gülbane ile yasak ilişkisine yönelik konuşan iddiaların odağındaki Mecit Bey, "Her şeyi Gülbane planladı. Ben arkadaşımın eşine yan gözle bakmadım. Bizim zaten ilişkimiz vardı. Gülbane, eve rahat girip çıkmam için beni kocası ile arkadaş yaptı. Gülbane beni istemese ben nasıl eve rahatça girip çıkacağım. Üfürükçü falan bahaneydi. Üfürükçü Cafer ile Gülbane çocuğu kaybettiler" dedi.


320
Gamze Gündoğan'a ne oldu? Akıllara durgunluk veren ilişki sarmalı! Bebek kimden? Müge Anlı sonunda patladı - Resim : 4

ÇOCUK KAYBOLDUKTAN SONRA EV ALDI

Gülbane'nin daha önce telefon faturası ödeyemediğinden cezaevinde yattığını da söyleyen Mecit, Gülbane'nin çocuk kaybolduktan sonra ev aldığını belirterek, "Gülbane bu işte yalnız değil" ifadelerini kullandı.


420