Engin Altan Düzyatan'tan Diriliş Ertuğrul açıklaması: Önümüzdeki sezon...

Engin Altan Düzyatan'tan Diriliş Ertuğrul açıklaması: Önümüzdeki sezon...

Engin Altan Düzyatan'tan Diriliş Ertuğrul açıklaması: Önümüzdeki sezon... - Sayfa 1

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul'dan ayrılıyor mu? Son günlerde yayılan bu iddia doğru mu? TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un başarısında büyük pay sahibi olan Düzyatan konuya açıklık getirdi.

120
Engin Altan Düzyatan'tan Diriliş Ertuğrul açıklaması: Önümüzdeki sezon... - Sayfa 2

Çarşamba günleri yayınlanan diğer dizilere dünyayı dar eden Diriliş Ertuğrul'a yan bakılmıyor. 3 sezonu geride bırakan yapım izlenme oranlarında her geçen hafta rekorlarını tazeleyerek yoluna devam ediyor.

220
Engin Altan Düzyatan'tan Diriliş Ertuğrul açıklaması: Önümüzdeki sezon... - Sayfa 3

Diriliş Ertuğrul fırtınası sadece Türkiye'de değil, yayınlandığı tüm ülkelerde esiyor. Ortadoğu ülkelerini kendine bağlayan dizi, Arap izleyicileride kendine bağladı ve kazanılması güç nir başarı elde etti. Dizinin Arapça'ya tercüme edilen bölümleri internette şu ana kadar yaklaşık 200 milyon kez izlendi. Listede İlk sırada Suudi Arabistan geliyor.

320
Engin Altan Düzyatan'tan Diriliş Ertuğrul açıklaması: Önümüzdeki sezon... - Sayfa 4

Alt yazılı ve dublajlı versiyonlarıyla başta Suudi arabistan, Kuveyt, Mısır ve Katar olmak üzere birçok Arap ülkesinde takip edilen dizi özellikle gençler arasında büyük ilgi görüyor. Dizinin zirvede yer almasında büyük emeği olan Ertuğrul Bey'i oynayan Düzyatan sahiden de ayırılıyor mu?

420