En güzel Regaip Kandili mesajları burada! 2021 Resimli kandil mesajlarını sevdiklerinize yollayın

Regaip Kandiliniz mübarek olsun! Bugün Regaip Kandili. Akrabalarınıza ya da arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz kısa ve anlamlı kandil mesajlarını hazırladık. 2021 yılına özel en yeni ve kısa Regaib kandili mesajlarını gönderebilirsiniz.

En güzel Regaip Kandili mesajları burada! 2021 Resimli kandil mesajlarını sevdiklerinize yollayın - Sayfa 1

EN GÜZEL RESİMLİ REGAİP KANDİL MESAJLARI 2021

Regaip kandili mesajları Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

125
En güzel Regaip Kandili mesajları burada! 2021 Resimli kandil mesajlarını sevdiklerinize yollayın - Sayfa 2

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. Kalpleriniz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.

225
En güzel Regaip Kandili mesajları burada! 2021 Resimli kandil mesajlarını sevdiklerinize yollayın - Sayfa 3

Regaip kandili mesajları Yüreklerde kim bilir ne acılar, ne umutlar ve ne kırgın hayaller var. Rabbim hiçbirinizin umutlarını soldurmasın. Amin. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Ey Rabbimiz! Bizlere dünyada ve ahirette güzellikler ihsan eyle azabından muhafaza eyle. ( Bakara 201) Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

325
En güzel Regaip Kandili mesajları burada! 2021 Resimli kandil mesajlarını sevdiklerinize yollayın - Sayfa 4

Regaip kandili mesajları Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, Kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için… Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah'a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

425