En anlamlı 15 Temmuz mesajları

Selalar okundu kimsede korku yoktu

En anlamlı 15 Temmuz mesajları - Sayfa 1

15 Temmuz'un yıl dönümü tüm Türkiye'de çeşitli etkinliklerle anılıyor. Darbe girişiminin üçüncü yılında, binlerce insan 15 Temmuz'un anlamına ve önemine uygun paylaşımlarda bulunuyor. Üç yıl önce 15 Temmuz'da yaşanan hain girişimine karşı ülkemizin birlik, bütünlük ve beraberliği bir kez daha tüm dünyaya kanıtladı. 15 Temmuz'un yıl dönümü nedeniyle ülkenin dört bir yanında etkinlikler yapılacak. 15 Temmuz mesajları ve sözleri bu nedenle bugünün aranan konularından. Haberimizden paylaşıma SMS'e uygun 15 Temmuz mesajlarını bulabilirsiniz.

17
En anlamlı 15 Temmuz mesajları - Sayfa 2

Bugün hain kalkışmaya direnen Türk halkının günü, 15 Temmuz'un yıl dönümü. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 3 yıl geçti. Terör örgütü FETÖ’nün darbe girişiminin halk direnişi ile bastırıldığı güne özel, en anlamlı 15 Temmuz sözlerini ve mesajlarını bulabilirsiniz. Vatan uğruna canını ortaya koyan şehit ve gazilerimizi andığımız bu şanlı gün, 2017 yılı itibariyle resmi tatil olarak ilan edildi. Daha önce görmediğiniz 15 Temmuz 2016 gecesine ait fotoğraflar da haberimizin içerisinde yer alıyor.

27
En anlamlı 15 Temmuz mesajları - Sayfa 3

Yüce milletimiz tarihte olduğu gibi 3 yıl önce 15 Temmuz akşamı yine hainlere, çetelere, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanlarına unutamayacakları bir ders vermiştir. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. 15 Temmuz ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu VATAN uğruna can verene! Bugün hain kalkışmanın yıl dönümünde Astsubay Ömer Halis Demir gibi kahramanlarımızı anıyor ve demokrasi nöbetinde vazifemizi yerine getiriyoruz. Vatanımız için şehit olmuş 249 ve gazilerimize Milletçe ağlıyoruz. Şehitler Ölmez vatan bölünmez.

37
En anlamlı 15 Temmuz mesajları - Sayfa 4

En büyük zaferimiz hiç düşmemek değiI, her düştüğümüzde kaIkabiImektir. Başkomutan dedi: İnin meydana… Sahip çık Hakka, al bayrağa, aziz vatana. Milyonlar indi meydana, Türkün sesi titretti yeri göğü… razı olsun bu vatan aşkı ile dolana… 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun. 15 Temmuz'da Türkiye Cumhuriyeti'ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyan şehitlerimizin rahmetle ve dualarla anıyoruz. Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir. Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir! Bayrağımızı indirtmeyelim, ezanımızı dindirtmeyelim. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. 15 Temmuz ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.

47