Elon Musk'ın eski telefonuna gelen ilginç mesajlar

Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk'ın eski telefon numarasını kullanan cilt bakım danışmanı Lyndsay Tucker, gelen ilginç mesajları anlattı foto galeri haberlerimizde.

Elon Musk'ın eski telefonuna gelen ilginç mesajlar - Sayfa 1

Son günlerde corona virüs kısıtlamalarına ilişkin yaptığı eleştiriler ve Tom Cruise ile uzayda çekilecek ilk filmin hazırlıklarıyla gündemde olan Elon Musk şimdi de eski cep telefonuna gelen mesajlarla konuşuluyor. Çünkü Musk'ı cep telefonundan aramak isteyen çok sayıda kişi birkaç yıldır 25 yaşındaki cilt bakım danışmanı Lyndsay Tucker'a ulaşıyor.

17
Elon Musk'ın eski telefonuna gelen ilginç mesajlar - Sayfa 2

Bunun nedeni ise Elon Musk'ın kullanmadığı eski cep telefonu numarasının AT&T tarafından Kaliforniya’da sıradan bir hayat süren Tucker'a verilmesi. Independent'ın haberine göre; Tucker, National Public Radio’ya (NPR) yaptığı açıklamada kendisini arayan ve mesaj yollayanlar arasında uzaya gitmek için gönüllü olanlardan Disney yöneticilerine kadar çok sayıda kişi olduğunu anlattı.

27
Elon Musk'ın eski telefonuna gelen ilginç mesajlar - Sayfa 3

Tucker NPR'a yaptığı açıklamada ilk başta Musk'ı tanımadığı için ona hitaben gelen mesajları anlamadığını söyleyerek "Anneme 'Bir süredir bu mesajlar geliyor. Elon Musk diye birini arayanlar telefon ediyor. Kim olduğunu bilmiyorum' dedim. Annemin ağzı açık kaldı" ifadelerini kullandı. Annesinin kendisine Musk'ın kim olduğunu anlattığını söyleyen Tucker gelen ilginç mesaj ve telefonlardan da bahsetti.

37
Elon Musk'ın eski telefonuna gelen ilginç mesajlar - Sayfa 4

Bir keresinde uzaya gitmek için gönüllü olan genç bir kadından telefon geldiğini belirten Tucker "Ona kusura bakmamasını söyledim" diye konuştu. Tucker'a başka bir seferdeyse bir biyonik omurganın planları yollanmış. Genç kadın "Bu en iyisiydi, gerçekten havalıydı. Ama nasıl yapılacağı konusunda bir fikrim yok" dedi.

47