Düzce'deki Aydınpınar Şelalesi turizme kazandırılacak

Düzce'deki Aydınpınar Şelalesi'nin, Düzce Belediyesi tarafından yapılan planlamayla önemli turizm merkezleri arasına kazandırılması için çalışmalara başlandı. (Kaynak: AA)

Düzce'deki Aydınpınar Şelalesi turizme kazandırılacak - Sayfa 1

Düzce Belediyesi tarafından yapılan planlamayla önemli turizm merkezleri arasına girmeye hazırlanan Aydınpınar Şelalesi`nin etrafında otel, SPA ve kamp bölgelerinin bulunacağı alanlar belirlendi.

19
Düzce'deki Aydınpınar Şelalesi turizme kazandırılacak - Sayfa 2

Yapımı bittikten sonra şelale çevresindeki 100 hektarlık alanda, Aydınpınar Şelalesi tesisleri, Kanada ağaç evleri, glamping çadırları, bungalovlar, SPA merkezi, gurme restoranları, yürüyüş parkurları olacak.

29
Düzce'deki Aydınpınar Şelalesi turizme kazandırılacak - Sayfa 3

Belediye Başkanı Faruk Özlü, yaptığı açıklamada, "tam kapanma" sürecinin sona ermesiyle turizm sezonun açılmasını beklediklerini belirtti

39
Düzce'deki Aydınpınar Şelalesi turizme kazandırılacak - Sayfa 4

Aydınpınar Şelalesi`nin kısa süre içerisinde turizme açılmasının hedeflendiğini aktaran Özlü, "Aydınpınar Şelalemizin adını tüm dünyaya duyurmak için işletim hakkını devrettiğimiz firma çalışmalarını sürdürüyor. Otel ve SPA merkezinin olacağı tesiste, çadır alanlarının altyapısı hazırlanıyor. Doğanın içinde, huzur ve sakinliğe hasret duyanların yeri olacak olan Aydınpınar Şelalemiz, turizmde prestij alanlarımızdan biri olacak." ifadelerini kullandı.

49