Düğüne 1 gün kala nişanlısı döverek öldürmüştü talihsiz baba konuştu

Düğüne 1 gün kala nişanlısı döverek öldürmüştü talihsiz baba konuştu....BURSA’da düğününe bir gün kala nişanlısı tarafından darp edilerek öldürülen 25 yaşındaki Songül Yalçın’ın babası Nezir Yalçın,

Düğüne 1 gün kala nişanlısı döverek öldürmüştü talihsiz baba konuştu - Sayfa 1

BURSA’da düğününe bir gün kala nişanlısı tarafından darp edilerek öldürülen 25 yaşındaki Songül Yalçın’ın babası Nezir Yalçın, "Ben katil zanlısını ailemden biri olarak kabullendim. O kadar güvenimi kazanmıştı. Ama içime ateş basıp gitti. Benim kızım sana eşkıyalık mı yaptı" dedi.

110
Düğüne 1 gün kala nişanlısı döverek öldürmüştü talihsiz baba konuştu - Sayfa 2

Kan donduran olay iki gün önce yaşandı. 25 yaşındaki Songül Yalçın, hazırlattıkları gelinliği almak için düğünlerinden bir gün önce, 3 yıllık nişanlısı olan 32 yaşındaki Yunus Emre Akar'ın Hüdavendigâr Mahallesi'ndeki evine gitti. İkili arasında tartışma çıktı.

210
Düğüne 1 gün kala nişanlısı döverek öldürmüştü talihsiz baba konuştu - Sayfa 3

Öldüresiye dövüp fatura ödemeye gitti: Münakaşanın büyümesi üzerine Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde radyoloji teknikeri olan Akar, nişanlısını evin banyosunda uzun süre darp etti. Genç adam, nişanlısının baygınlık geçirmesi üzerine evden ayrıldı. Fatura borçlarını ödeyen damat adayı, sakinleşsin diye bıraktığı nişanlısının yanına yaklaşık 20 dakika sonra döndü.

310
Düğüne 1 gün kala nişanlısı döverek öldürmüştü talihsiz baba konuştu - Sayfa 4

Nişanlısının hala baygın yattığını gören şüpheli, 112 Acil Servis'i arayıp Yalçın'ın banyoda kayarak düşüp yaralandığını söyledi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri, bir çoğu başında olmak üzere vücudunun muhtelif yerlerinde darp izleri bulunan kadını Çekirge Devlet Hastanesine götürdü. Yoğun bakımda tedavi altına alınan Songül Yalçın, iki gündür süren ölüm kalım mücadelesini kaybederek, tedavi gördüğü hastanede dün sabah hayatını kaybetti.

410